Vasaros sporto ir pramogų festivalis „Saulės vaikai 2025“

536278909_1169581788548100_8007467226491743229_n

Rugpjūčio 20 d. Birštono sporto centro stadione vyko tradicinis vasaros sporto festivalis „Saulės vaikai 2025“, subūręs šimtus vaikų ir bendruomenės narių į sporto, pramogų bei draugystės šventę.

Festivalio rytą dalyviai rinkosi į stadioną, kur jų laukė registracija, pusryčiai ir iškilmingas renginio atidarymas. Nuo pat pirmųjų rungčių stadioną užliejo gera nuotaika ir sportinis azartas. Vaikai varžėsi mini futbolo, tinklinio, virvės traukimo, 100 m bėgimo bei šuolio į tolį iš vietos rungtyse.

Smagu, kad Nemajūnų dienos centro mažieji lankytojai taip pat išbandė savo jėgas.

  • Ąžuolas užėmė I vietą 100 m bėgime (berniukų 8–12 m. grupėje).
  • Aušra iškovojo II vietą 100 m bėgime (mergaičių 8–12 m. grupėje).

Be sportinių rungčių, dalyvių laukė ir pramogų erdvė: kūrybinės dirbtuvės, pažintis su sportiniais šunimis, astronomijos užsiėmimai, batutai, muilo burbulai, pripučiamos pramogos ir daugybė kitų veiklų.

Renginio pabaigoje visoms dalyvavusioms organizacijoms buvo įteiktos padėkos, o vaikams – smagios dovanėlės.

Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams už kvietimą, naujas patirtis bei puikų renginį, suteikusį vaikams galimybę ne tik sportuoti, bet ir smagiai praleisti laiką drauge.

BĮ Nemajūnų dienos centro informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close