Alytiškio artimiesiems nerimo dienos

Navakauskas Rytis

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ieško dingusio be žinios Ryčio Navakausko, gimusio 1983 m., gyvenančio Alytuje, kuris šių metų liepos mėnesio pabaigoje išėjo iš namų ir iki šiol negrįžo. R. Navakauskas turi protinę negalią bei pagal pareigūnų turimą informaciją šiuo metu galimai valkatauja. Paskutinį kartą ieškomas vyriškis buvo pastebėtas Prienuose.

Navakauskas Rytis

Vyriškis vidutinio kūno sudėjimo, apie 170 cm, plaukai šviesiai rusvi, akys melsvos. Kaip šiuo metu gali būti apsirengęs, nežinoma.

Asmenis, turinčius bet kokios informacijos apie dingusį asmenį, prašome pranešti Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams telefonu (8 315) 55 627 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

 

Alytaus aps. VPK informacija

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close