„Revuonoje” ugdomi jaunieji menininkai

P4062238

Respublikinėje Lietuvos mokinių dailės olimpiadoje Prienų rajonui atstovavo ,,Revuonos“ vidurinės mokyklos dešimtokė Lukrecija Bacvinkaitė. Mokinei pasiruošti padėjo dailės mokytoja metodininkė Aušra Deltuvienė.


Balandžio 5-6 dienomis į Vilniaus dailės akademiją rinkosi geriausi 9-12 klasių jaunieji dailininkai. Baigiamajame olimpiados etape dalyvavo 64 mokiniai iš įvairių Lietuvos vietovių bei juos parengę mokytojai. Pirmąją dieną mokiniai turėjo pristatyti atliktus namų darbus tema ,,Būti savimi, išlikti ir augti”. Komisija – aštuoni įvairių meno sričių atstovai – kruopščiai ir atidžiai nagrinėjo mokinių pateiktus namų darbus. Vėliau mokiniams buvo surengta ekskursija po dailės akademiją. Vakare visi olimpiados dalyviai Operos ir baleto teatre žiūrėjo baletą ,,Gulbių ežeras”.
Kitos dienos ankstų rytą visi dalyviai vėl rinkosi į dailės akademiją, ten per 3 valandas atliko darbus tema ,,Įspūdžiai, pasižvalgius po dailės akademiją“. Šie darbai ir nulėmė galutinius rezultatus.
,,Revuonos‘‘ vidurinės mokyklos dešimtokė Lukrecija buvo apdovanota bronzos medaliu ir III laipsnio diplomu.

Vita Pikčilingienė,
,,Revuonos‘‘ vidurinės mokyklos mokytoja

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close